Armband 18 k guld deux couleurs
2017-03-22
448782
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, deux couleurs, delvis satinerat med floral dekor, längd ca 19 cm, importstämplat, vikt ca 21,6 g
Bruksslitage, senare kompletterat med stödlänkar på baksida