Stolar i furu
2017-03-20
448714
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., 1800-talets andra hälft, allmoge, furu, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, lagningar, färgrester