Berlock med halskedja 18 k guld
2017-03-20
448700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 500 SEK |
BERLOCK, hjärtformad med fotogömma, höjd ca 40 mm, HALSKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, längd ca 55 cm, totalvikt ca 29,2 g
Bruksslitage, enstaka bucklor