Brosch 18 k guld med odlade pärlor
2017-03-20
448661
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BROSCH, 18 k guld, odlade vita pärlor samt halvpärla, underton i grått, god lyster, broschens diameter ca 34 mm, vikt ca 14 g
Bruksslitage, fåtal repor