Roland Svensson
2017-03-21
448646
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i skymning, signerad Roland S, akvarell och krita, ca 7x31 cm