Roland Svensson Gillöga
2017-03-21
448644
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, akvarell och krita, ca 5,5x26 cm
Smärre reva, med dedikation