Madeleine Pyk färglitografi
2017-03-18
448522
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 115/150, färglitografi, ca 60x46 cm