Börje Sandelin etsning
2017-03-18
448512
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970), Nattvandrare, 1954, signerad och daterad Sandelin -54, etsning och akvatint, 21x11,7 cm, bladstorlek 43x30,5 cm