Ivar Morsing olja
2017-03-18
448476
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Djur i landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 24x23 cm