Ivar Morsing olja
2017-03-18
448474
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 30x31 cm