Ivar Morsing olja
2017-03-18
448472
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 33x34 cm