Stig Slas Claesson Stockholm
2017-03-20
448470
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): (2) Stockholmsmotiv, signerade och daterade Stig Claesson -74, tusch, 41x51 cm vardera