Harry Wichmann
2017-03-20
448458
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Hamnbild, signerad och daterad Wichmann -54, olja på duk, 32x60 cm