Stig "Slas" Claesson
2017-03-20
448450
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Sittande modell, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 115x89 cm