Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-03-18
448428
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, a tergo med otydlig signatur, olja på duk, ca 30x23 cm
Dukskador