Peter Dahl litografi
2017-03-18
448321
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med figurer, signerad Peter Dahl, numrerad 44/375, litografi, ca 30x43 cm