O
2017-03-18
448308
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Porträtt, olja på duk, ca 72x59 cm, (nr 237)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Dukskada, smärre ytskador