Kopparstick 1700-tal
2017-03-18
448305
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPARSTICK, 2 st, 17/1800-tal, efter Loutherbourg, figurscener, vardera ca 48x37 cm
Fuktskador