Peter Dahl färglitografi
2017-03-17
448257
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Dans, signerad med dedikation, provtryck, färglitografi, 63x52 cm, oramad