Brosch ringar guld med stenar
2017-03-17
448250
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BROSCH, 18 k guld, fasettslipad rökkvarts, RING, 23 k guld, syntetisk vit spinell, ringstorlek ca 17 mm, RING, 18 k guld, syntetisk röd spinell, ringstorlek ca 16,5 mm, totalvikt ca 21,2 g
Bruksslitage, bucklor