Mockaskedar sterlingsilver
2017-03-18
448231
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOCKASKEDAR, 12 dlr, sterlingsilver, emaljarbete, genombruten dekor, svenska importstämplar, längd ca 10 cm, i etui
4 skedar med emaljskador