Bordsuppsats i brons

Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons
Bordsuppsats i brons

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, förgylld och patinerad brons, rund sockel med karyatider, genombruten skål, höjd ca 42 cm

448213

2017-03-18