Bordslampa
2017-03-18
448210
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, förgylld brons, 1800-tal början, höjd inkl skärm ca 50 cm
Omarbetad