Bordslampor i empirestil
2017-03-17
448205
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, 1800-talets slut, höjd inkl. skärm 36 cm