Lars Jonsson strandfågel färglitografi
2017-03-17
448186
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Strandfågel, signerad Lars Jonsson, 171/250, färglitografi, ca 50x36 cm