Ulf Wahlberg portfölj med tre färglitografier
2017-03-17
448180
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014), The Art of Morgan, komplett portfölj med tre färglitografier, signerade Ulf Wahlberg, 6/150, bladstorlek 33x48 cm