Corneille färglitografi
2017-03-19
448163
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CORNEILLE (Cornelis G van Beverloo, Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille ´97, numrerad 39/200, färglitografi, ca 23 x 17 cm