Peter Dahl färglitografi
2017-03-19
448120
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), kroginteriör, signerad Peter Dahl, EA-upplaga, bladstorlek ca 57,5 x 86,5 cm