Kannor i cloisonné
2017-03-20
448114
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANNOR, 1 par, Kina, 1800-tal, cloisonné, dekor av blommor och fladdermöss, höjd 26 cm
Omfattande skador, lagningar, bortfall