Gideon Börje
2017-03-20
448104
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap , signerad G Börje, olja på duk, ca 60x73 cm, påskrift på ram "Från Årstaholmen"