Mor med barn oljemålning
2017-03-17
448076
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mor med barn, olja på duk, ca 84x66 cm, oramad
Krackeleringar, smärre skador