Orientmatta
2017-03-17
448058
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ull på ullvarp, ca 140x117 cm
Slitage, mindre skador, skadaor/spår av malangrepp