Erling Ärlingsson
2017-03-17
448056
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Kolmila, Värmland, monogramsignerad och daterad EÄ 1939, pastell, 36x44 cm