Gästabudsscen med kortspelande figurer oljemålning
2017-03-17
448048
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gästabudsscen med kortspelande figurer, olja på duk, ca cm
Krackeleringar, duklagning