Ljusstakar silver
2017-03-17
448047
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1950-tal, svenska importstämplar, höjd ca 10 cm
Botten med gravyr, smärre repor