Taklampa 1950-tal
2017-03-15
447995
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950-tal, glas med detalj i teak, diameter ca 35 cm
Visst slitage