Bordslampa kolonnformad
2017-03-17
447970
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, omkring 1900, kolonnformad med korintiskt kapitäl, sten, förgylld metall, total höjd exkl sockel ca 40 cm
Spricka vid fot, enstaka nagg