Stekfat Kina Qianlong
2017-03-15
447949
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av trädgårdsklippa med pion samt tårpil i underglasyrblått, brättet med lambrekängbård, längd ca 46 cm
Genomgående lagning, nagg