Madeleine Pyk olja på pannå
2017-03-20
447945
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), Sjöman, signerad och daterad Madeleine Pyk 1957, olja på pannå, 61x33 cm