Orientmatta / våd Kelim
2017-03-17
447928
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA / VÅD, Kelim, Anatolien, antik, 1 våd, ca 380 x 95 cm
Mindre skador, flera hål, fläckar, lagningar