Bortslampa art deco
2017-03-15
447921
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, fot i sten med fackelformad kupa i glas, höjd ca 42 cm
Bruksslitage