Hatthylla funkis
2017-03-15
447919
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, funkis, 1940-tal, spjälor samt krokar, bredd ca 147 cm
Bruksslitage