Orientmatta Afghan ca 195 x 154 cm
2017-03-17
447918
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Afghan, hatch-lo, semiantik, ca 195 x 154 cm
Bruksslitage, ställvis hårt, lagningar