Fagerhult tamburmajor
2017-03-15
447906
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNVALD TORKELSON, Fagerhult, tamburmajor, förgylld metall, höjd ca 180 cm
Bruksslitage