Martin Emond oljemålning
2017-03-15
447897
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARTIN EMOND (1895-1965): Sydländskt landskap, signerad Martin Emond, olja på pannå, 48x63 cm