Armband 18 k guld
2017-03-17
447859
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMBAND, mitten med hjärtformad öppningsbar medaljong, 18 k guld, klockarmband i läder
Läderband med slitage, medaljong med bucklor