Hängen guld
2017-03-22
447858
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HÄNGEN, 2 st., 18 resp. 22 k guld, i form av kors resp. med fasettslipad syntetisk safir, total vikt ca 4,3 g
Sten med slitage och kantnagg