Peter Dahl Fredmans Epistlar
2017-03-17
447842
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, ca 43x59 cm
Oramad