Ulf Gripenholm
2017-03-15
447835
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), ´Badare´, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 27/220, färglitografi, 76x106 cm, handförgylld ram storlek 115x142 cm
Ur sviten ´Återblickar´ 2005-2006, utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm