Madeleine Pyk
2017-03-16
447832
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Andarna", signerad och daterad M Pyk 1969, gouache/blandteknik, ca 19x23 cm